Skip to content Skip to footer

Serdecznie zapraszamy na niezapomniane godzinne rejsy statkiem Jantar po redzie Kołobrzeg. Nasza statek to prawdziwa perełka na Bałtyku. Oferujemy wiele atrakcji dla dorosłych, dzieci i całej rodziny.

Dobra zabawa bez względu na wiek!

Dla naszych najmłodszych gości przygotowaliśmy specjalne animacje, które zapewnią im mnóstwo zabawy i radości przez cały rejs. Nasza wykwalifikowana załoga dba o to, aby dzieci czuły się bezpieczne i zadowolone, angażując je w różnego rodzaju gry i zabawy. A to nie wszystko! Organizujemy również konkursy z nagrodami, które dodatkowo umilą czas najmłodszym uczestnikom rejsu. 

A dorośli? Dla nich także nie brakuje animacji! Odważycie się zatańczyć, zaśpiewać lub zawiązać gigantyczne buty, a nawet łowić zabawne ryby na pokładzie?

Zostań kapitanem chociaż na chwilę

Dla tych, którzy zawsze marzyli o tym, aby poczuć się jak prawdziwi kapitanowie, mamy wizytę na mostku kapitańskim. Nasz kapitan Mirek opowie o tajnikach żeglugi, wskaże ciekawe miejsca na horyzoncie i opowie fascynujące historie związane z życiem na morzu. Uważajcie, jego poczucie humoru potrafi rozśmieszyć każdego! To wyjątkowa okazja, by zanurzyć się w świat dalekich podróży i odkryć pasję płynącą w sercu każdego marynarza.

Coś smacznego dla każdego

W trakcie rejsu na naszym katamaranie mamy także miejsce, gdzie można się zrelaksować i delektować smakołykami. Nasze dwa bary oferują szeroki wybór napojów chłodzących w upalne dni oraz przekąsek, które pozwolą na rozkoszowanie się wspaniałym widokiem morza. Dodatkowo, w naszym bistro serwujemy między innymi hot-dogi, frytki, gofry, oraz domowe ciasta, które piecze dla nas codziennie kołobrzeska cukierniczka Angelika. 

Rejsy katamaranem Jantar to idealna propozycja na miłe spędzenie czasu w gronie rodziny czy przyjaciół. Daj się porwać magii Morza Bałtyckiego i odkryj w sobie kapitańskie zacięcie! Czekamy na Ciebie na pokładzie naszego luksusowego statku. Do dyspozycji macie Państwo trzy pokłady i dwa bary.