KUP BILET ONLINE

Szanowni Klienci

Dla tych wszystkich, którzy wybierają system zakupu przez Internet, udostępniliśmy możliwość nabycia biletu na rejsy Kołobrzeg-Bornholm oferowane przez „KŻP” Sp. z o.o. 

Poprzez system Online nie ma możliwości zakupu wycieczki autokarowej po Bornholmie. Zainteresowanych informujemy, że są do zakupienia na statku podczas rejsu wg cennika ze strony Interentowej.

Droga przejścia przez system jest na tyle prosta i bezpieczna, aby każdy użytkownik mógł przez problemów dokonać zakupu biletu.

Dostępne formy płatności za bilet:

  • kartą płatniczą i kredytową: VISA, MasterCard, Diners Club International, JCB, American Express, Maestro, Visa elektron
  • przelewem elektronicznym i przelewem tradycyjnym

Zakup biletu przez system sprzedaży biletów online i zapłata kartą lub przelewem elektronicznym pozwalają na wydrukowanie biletu bezpośrednio po transakcji zakupu.

Potwierdzeniem zamknięcia transakcji zakupu jest otrzymanie na podany podczas zakupu adres e-mailowy gotowego biletu do wydrukowania.

Płatność przelewem tradycyjnym możliwa jest tylko za bilety, które będą wykupione przynajmniej na 7 dni przed planowanym rejsem.Po dokonaniu transakcji w systemie Kupujący otrzymuje informacje zwrotną tj. nadany przez system numer rezerwacji, numer konta bankowego, kwotę do zapłaty i termin płatności na adres mailowy podany w czasie rejestracji.

Potwierdzony dowód wpłaty należy przesłać pod numer faksu 94 35-289-20 lub na adres mailowy [email protected]

Po zaksięgowaniu należności na koncie, Klient otrzymuje na podany podczas zakupu adres e-mailowy gotowy bilet do wydrukowania.

Przed przystąpieniem do zakupu biletu online należy zapoznać się z Regulaminem przewozów zagranicznych.

Zakup biletów za pośrednictwem systemu sprzedaży biletów online mogą dokonywać osoby pełnoletnie.

W celu uzyskania faktury należy wysłać maila na adres [email protected] podając obowiązkowo numer biletu oraz prawidłowe dane do faktury.

Techniczne uwagi dotyczące systemu rezerwacji prosimy kierować do naszego doradcy na adres mailowy [email protected]